پنل کاربری سازمانی


«پنل کاربری سازمانی»، یک فضای اختصاصی‌شده از طب‌لینک برای ورود کارکنان یا اعضای سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلف (اعم از شرکت‌ها، مؤسسه‌ها، بانک‌ها، مراکز آموزشی و...) است که امکان سنجش وضعیت سلامت روان و سایر ویژگی‌های روان‌شناختی ایشان را با ارائه‌ی آزمون‌های تخصصی روان‌شناسی آنلاین فراهم می‌کند.

مدیران محترم، در صورت تمایل به استفاده از امکانات این بخش برای سازمان یا مجموعه‌ی خود، می‌توانند «فرم درخواست» مربوطه را در «بخش سازمانی» وب‌سایت تکمیل و ارسال نمایند.

کارکنان یا اعضای محترم سازمان‌ها و مجموعه‌های طرف قرارداد طب‌لینک، برای ورود به «پنل کاربری سازمانی» و تکمیل آزمون‌های تعیین‌شده، ضروری است که ابتدا عضو وب‌سایت طب‌لینک شوند (برای عضویت در وب‌سایت، دکمه‌ی «عضویت جدید» را بزنید). در صورتی که قبلاً مراحل عضویت انجام شده باشد، کافی است ایمیل و رمز عبور خود را در قسمت «ورود به سیستم» تایپ کرده و، سپس، دکمه‌ی «ورود» را بزنید.

کاربران پس از عضویت در وب‌سایت طب‌لینک، علاوه بر استفاده از «پنل کاربری سازمانی» طی دوره‌ای معین، می‌توانند از سایر خدمات و تسهیلات ارائه‌شده به اعضای وب‌سایت در بخش «عضویت عادی (رایگان)» و پنل کاربری مربوطه بهره‌مند شوند. برای ورود به این قسمت می‌توانید از بخش «ورود به سیستم» در «صفحه نخست» استفاده نمایید.

ورود به سیستم

بازیابی رمز عبور

TebLink