معرفی خدمات سازمانی


موفقیت و بهره‌وری یک سازمان، وابسته به نیروهای انسانی سالم و فعال در آن مجموعه است. سنجش و آگاهی از وضعیت سلامت کارکنان و، به‌خصوص، ویژگی‌های شخصیتی و روان‌شناختی ایشان، چه در زمان استخدام و چه در حین فعالیت و ترفیع شغلی، همواره از دغدغه‌های مدیران بوده و هست. از سوی دیگر، بسیاری از افراد یک مجموعه، تمایل به خودشناسی جسمانی و روان‌شناختی داشته و به دنبال فرصتی برای آگاهی از ویژگی‌ها و نقاط قوت و ضعف خود در حوزه‌هایی نظیر هوش هیجانی (EQ)، شخصیت، مدیریت و... هستند. «طب‌لینک»، با تکیه بر فناوری اطلاعات و دانش متخصصان در حوزه‌های روان‌شناسی و مرتبط با سلامت جسم، توانسته است گامی مؤثر در این مسیر بردارد.

مدیران سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، مؤسسه‌ها، بانک‌ها و انجمن‌ها، می‌توانند با تکمیل فرم الکترونیکی زیر، درخواست خود را برای استفاده از خدمات تخصصی «طب‌لینک» ارائه دهند تا در اولین فرصت برای مذاکره و عقد قرارداد با ایشان تماس گرفته شود.

توضیح: خدمات حضوری «طب‌لینک» (مانند مصاحبه‌ی روان‌شناختی در مسیر استخدام)، صرفاً برای درخواست‌کنندگان در داخل کشور قابل اجرا می‌باشد، و مابقی خدمات (مانند اجرای آزمون‌های روان‌شناختی)، به‌صورت آنلاین و بدون محدودیت جغرافیایی ارائه می‌شوند.
 

فرم درخواست

  • طرح سنجش سلامت روان کارکنان از طریق اجرای آزمون‌های معتبر روان‌شناسی آنلاین، با ارائه‌ی گزارش‌های دقیق از نتایج آن‌ها.
  • خرید بسته‌های «کد هدیه» مربوط به اجرای «آزمون‌های خودسنجی» وبسایت «طب‌لینک» (مانند آزمون‌های هوش هیجانی و شخصیت‌شناسی)، برای ارائه به اعضا یا کارکنان مجموعه و خانواده‌ی ایشان.
  • حضور و همکاری یک روان‌شناس در فرآیند مصاحبه‌های استخدامی.
  • برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مرتبط با حوزه‌ی بهداشت و سلامت روان و جسم.